Při nákupu nad 1190 Kč - Doprava přes Zásilkovnu a Balíkovnu (Česká pošta) ZDARMA
Kód: 3064

Garáž s výtahem + 3 auta a vrtulník

545 Kč
Skladem na centrálním skladě

Čtyř patrové parkoviště s pohyblivým výtahem oslní každého chlapce.

Můžeme doručit do:
30.6.2021
Kategorie: AUTODRÁHY A GARÁŽE
Záruka: 2 roky

Parkoviště se skládá ze dvou segmentů, díky nimž může současně pojmout až 8 automobilů v samostatných boxech.Na střeše parkoviště je helipad. Sada obsahuje také 3 barevné vozy a vrtulník , obrovskou sadu nálepek na ozdobení hračky podle vašeho vkusu a příslušenství – bariéru, zábradlí, kužely, dopravní značky.

Konstrukce vícepodlažního parkoviště sestává z velké základny a dvou segmentů s výtahem mezi nimi. Před vjezdem na parkoviště je hlídací budka s připevněnou pohyblivou závorou a benzínová pumpa s automaty. Vedle jsou vjezdy a výjezdy, díky kterým mohou vozidla opouštět či přijíždět na parkoviště.

Po umístění automobilu do výtahu otočte červeným knoflíkem na střeše hračky, aby se mohl pohnout. Po uvolnění zámku stisknutím páky umístěné vedle každé garáže se podlaha změní na rampu, která umožní vozu sjet k výtahu.

Nálepky obsažené v sadě zahrnují podlahové značení a také grafiku, která poukazuje, jaké služby lze na parkovišti najít – například 24 hodinový servis, mytí, voskování a servis vozidel. Garáž má certifikát CE.
Hračka je určena dětem starší 3 let.

Rozměry vybraných prvků sady:
– auta: 7,5 cm x 3,5 cm x 3,5 cm,
– vrtulník: 11 cm x 4 cm x 3 cm,
– plošina: 27,5 cm x 27 cm x 4 cm,
– výtah: 9 cm x 7 cm x 6 cm,
– garáže: 24 cm x 9,5 cm x 9 cm.

Rozměry balení hračky:
– 38 cm x 54 cm x 9,5 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: