Při nákupu nad 1190 Kč - Doprava přes Zásilkovnu a Balíkovnu (Česká pošta) ZDARMA
Kód: 6834 | Značka: LEAN TOYS

Lean Toys - kreativní sada 4v1

565 Kč
Skladem na centrálním skladě

Pro děti od 8 let.

Můžeme doručit do:
24.6.2021
Kategorie: KREATIVNÍ
Značka: Lean Toys

Vytvořili jsme perfektní sadu pro milovníky vědy a experimentů. Naše sada se skládá ze tří sad. 

První sada umožní vašemu dítěti naučit se chemii a pochopit, jak funguje. 

Druhá sada je Rocket Ball, která studuje energii a balistiku. Vytvořte si svůj vlastní nadzvukový odrazový míček s touto vědeckou sadou raketových míčů! Děti budou objevovat vědu o elastických materiálech i odpalovacích zařízeních setrvačné energie. Kromě toho se učí o flexibilitě, polymerech, energii a pohybu. Vědecké znalosti hrají v každodenním životě důležitou roli. 

Představujeme třetí sadu, tj. Laboratoř soukromého detektiva. Sada umožňuje provádět skutečné vyšetřování a odhalit zločin, útěk. Sada je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, poskytuje rozvoj fantazie. Víš, že hledání a analýza otisků prstů je nejznámější prací forenzní vědy. Když se lidé dotknou předmětů, na špičce prstu zůstane mastnota nebo pot, takže zůstanou určité identifikovatelné stopy. Každý otisk prstu je jedinečný a nikdy nebude stejný. 

Čtvrtá sada umožní kreativní hru a vytváření vlastních děl z jantaru. Malý dobrodruh se bude moci pochlubit kamenem, ve kterém byl zamčen hmyz z dob, kdy dinosauři chodili po světě! Díky této sadě může dítě proměnit svůj pokoj v mini laboratoř. 

Zaručená úžasná zábava. Perfektní sada pro děti zvědavé na svět, které mají rádi umělecká díla a s velkou představivostí! Na špičce prstu zůstává mastnota nebo pot, takže zůstávají identifikovatelné stopy. Každý otisk prstu je jedinečný a nikdy nebude stejný. 

Součásti sady:

- Chemistry Science Starter Kit

- Vzdělávací sada chemických koulí

- Sada detekce otisků prstů

- Prehistory Creative Set Create Amber Insects

Rozměry krabice:

35 cm x 23 cm x 5 cm

Souprava je určena pro děti starší 8 let. Sada má certifikát CE a odpovídá normě EN 71. Je balena v lepenkové krabici s vědeckou grafikou, takže je ideální jako dárek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: