Při nákupu nad 1190 Kč - Doprava přes Zásilkovnu a Balíkovnu (Česká pošta) ZDARMA
Kód: 3345 | Značka: LEAN TOYS

Lean Toys - kulomet AK 868-1 Lit Game 60 cm

455 Kč
Skladem na centrálním skladě

Pro děti od 3 let.

Můžeme doručit do:
28.6.2021
Kategorie: Dětské zbraně
Značka: Lean Toys

Vojenské hračky jsou prvky, které se objevují v mnoha chlapeckých hrách. Umožní vám hrát různé válečné scény a také vám umožní cítit roli odvážného hrdiny z kriminálního filmu. Díky rozmanitosti těchto zařízení a jejich funkcím se chlapci nemohou odtrhnout. 

 

Představený kulomet AK 868-1 zabere mladým chlapcům dlouhé hodiny a také jim umožní uspořádat mnoho zajímavých her, u nichž myšlenka vychází z jejich představivosti.

Kulomet AK-868 vypadá skvěle! Černá struktura hračky je kombinována s hnědými prvky napodobujícími dřevo a malou nádobkou na lesklé zlaté kazety . 

Zajímavé je, že kontejner lze otáčet kolem své osy, což vám umožňuje přizpůsobit polohu poloze zbraně. V horní části pušky můžete snadno namontovat hledáček dodávaný se sadou, díky kterému nebude cílení na vybraný cíl nikdy pro vaše dítě problém. 

Pažba zbraně je zakončena kontrastním oranžovým detailem s osvětlenou diodou uvnitř, zatímco její design zahrnuje tři průhledné panely, které při zapnutí hračky svítí červeně, zeleně a modře. Kromě senzačních světelných efektů jsou zvuky, které hru doprovázejí, velkou výhodou dětské pušky. Tyto doplňky diverzifikují každou z her, takže chlapci nebudou schopni se na dlouhou dobu odtrhnout od svých interaktivních pušek.

 

Hračka je napájena třemi AA 1,5V bateriemi, které nejsou součástí sady - jsou umístěny ve spodní části rukojeti. Konstrukce pušky je velmi dobře promyšlená, její rozměry byly přizpůsobeny malým chlapcům. Materiály použité při výrobě hračky jsou v nejvyšší kvalitě , díky čemuž má puška certifikát CE . 

Hračka je určena pro děti starší 3 let, je zabalena v černé kartonové krabičce, což z ní dělá skvělý dárek.

Rozměry nastavených prvků :

- puška: 60 cm x 16 cm x 4 cm,
- pohled: 10,5 cm x 5,5 cm x 4,5 cm.

Rozměry balení hračky:

- 60 cm x 17 cm x 4,5 cm.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: